Przeprowadzka!

dnia

Moi Drodzy,

Podobno jedyną stałą rzeczą na tym świecie jest zmiana. Może to i dobrze – zmiana wymusza od nas elastyczności, ewolucji poglądów, wreszcie i dorastania.

Mijają  już prawie dwa lata od pierwszej publikacji na Dziewczynie z czerwoną walizką, a mi ten czas wydaje się tak krótki niczym mrugnięcie oka.

Wtedy szykowałam się do przeprowadzki do Republiki Czeskiej, pełna nadziei i obaw na życie na emigracji. Sama emigracja nie trwała zbyt długo, powrót nie był oczekiwany, ale doświadczenia zebrane w trakcie pobytu zostały, a pasja i zainteresowanie Czechami – wzrosła.

Wówczas blog służyć miał spisywaniu wrażeń życia w Republice Czeskiej, potem ogólnie tych podróżniczych – dziś koncentruje się na Czechach, w tych aspektach i praktycznych, i mentalnych.

Stara wersja bloga – czyli dokładnie ta, którą teraz czytacie – przestała spełniać swoją podstawową funkcję, przestała być czytelna. Postanowiłam więc to zmienić, pójść do przodu, wybrać nowy format, a przy okazji – założyć własną domenę, wykupić hosting, ogólnie rzecz biorąc – zebrać swój kram i przenieść się na własne podwórko.

Zabrało mi to sporo czasu – spędziłam wiele godzin czytając o domenach, hostingach, cmsach, wordpressie i innych takich – efekt końcowy tej pracy możecie podziwiać na nowej stronie: www.czerwonawalizka.com .

Stare treści, w lekko poprawionej wersji, w dużej mierze już znajdują się na nowej stronie. Będą się tam sukcesywnie pojawiać nowe treści, o wszystkich szczegółach przeczytacie na stronie O Blogu.

Dziękuję, że ze mną do tej pory jesteście i do zobaczenia w nowych okolicznościach blogowych!

ciao,

alfa

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s